PAIGALDUSJUHISED

Rannila kiviprofiili paigaldusjuhend
Rannila trapetsprofiili paigaldusjuhend
Vihmaveesüsteemi paigaldusjuhend
Rannila Klassik paigaldusjuhend

PINNAKATTED

Polüester
Pinnakatte paksus: 25 µm
Tsingikiht: 275 g/m²
Polüestril põhinev pinnakate, mis on välimuselt läikiv ja sile. Sobib hästi kasutamiseks ehitistel, millele ei esitata kõrgendatud nõudmisi. Pinnakate on vastupidav erinevatele ilmastikuoludele.

PUR-Pa
Pinnakatte paksus: 26 µm
Tsingikiht: 275 g/m²
PUR-Pa on polüuretaani lisanditega pinnakate, mis on välimuselt matt. PUR-Pa on heade ilmastiku- ja korrosioonikindlate omadustega ning peab hästi vastu ka kriimustustele. Sobib hästi kasutamiseks nii uusehitistel kui ka rekonstrueeritavatel hoonetel.

GreenCoat – Põhjamaine kvaliteetne teras karmideks ilmastikuoludeks ja rohelisemaks eluviisiks.

GreenCoat® on SSAB brändi uuenduslik, keskkonnasõbralik värvkattega terasest lahendus ehituse jaoks. GreenCoat on uudne värvilise teraspleki tootegrupp, mis on senistest keskkonnasõbralikum ja paremate tehniliste omadustega.
GreenCoat materjalide pinnakattes on kasutatud tavapäraste fossiilsete komponentide asemel biotehnoloogilisi komponente, millega on vähendatud tootmisel keskkonnale tekitatavat kahju. Samuti on pinnakatte kestvus, UV vastupidavus ja töödeldavus parem.
GreenCoat tootesarjas on erinevad värvitud teraspleki tooted nii katuse- kui ka fassaadimaterjaliks ning vihmaveesüsteemide tootmiseks. GreenCoat värvitud plekist saab valmistada ka erinevaid lisaplekke (veeplekid, liiteplekid, parapetiplekid)