Uudised/kampaaniad

 • Kampaania Espaki kauplustes (08-10.2018)

  Espak  kauplustest Rannila Klassik ja Rannila Kiviprofiil lausa 33% soodsamalt! Ja transport ka veel  TASUTA *!   Kiirusta poodi!   * v.a Saared. Tasuta transport objektile antud kampaania raames kehtib tellides vähemalt 50m2 katuseprofiili 
 • Katuse turvatooted

  Tihti kuuleme küsimust "Milleks katuse turvatooted?". Järgnevalt paari sõnaga sellest, miks peaks igal korralikul koduomanikul olema katus varustatud ka turvatoodetega.
 • Terasest Rannila katus on kodule õige valik!

  Teraskatust ehitades ei ole mõistlik minna kergema vastupanu teed ja valida soodsam lahendus – kvaliteetsete materjalidega saate katuse eluiga tunduvalt pikendada. Seepärast eelistavad professionaalsed ehitajad enamasti tuntud ja suuri brände, nagu näiteks Rannila.
 • Rannila kiviprofiili paigaldusjuhend

  Katus moodustab olulise osa hoone välisilmest ja peab kaitsma hoone aluskonstruktsioone niiskuse eest. Katuseprofiili valimisel tuleb kindlasti arvestada katuse kaldega, materjali sobivuse ja piirkonnaga. Selleks, et katus toimiks õigesti tuleb see õigesti paigaldada.
 • Rannila trapetsprofiili paigaldusjuhend

  Trapetsprofiil katuse paigaldamine on kiire ja lihtne. Kuid oluline on aluskonstruktsiooni korralik eeltöö ja mõne olulise detaili meeles pidamine. Loe täpsemalt katuse paigaldamisest juhendist.

Partnerid